Keek Op De Week
De weekbrief van TOV met overzicht van gespeelde wedstrijden in de afgelopen week, het programma voor de komende week en eventueel ook andere informatie.

Week 7/2024.

Keek Op De Week wordt mede mogelijk gemaakt door:Veel problemen met de website deze week. Door het hosting bedrijf was de website zo’n dag of 5 uit de lucht gehaald ten gevolge van zogenaamde malware, maar we zijn weer bereikbaar en daarom toch maar even deze terugblik op vorige week

Uitslagen/opmerkingen over de competitie wedstrijden van deze week
JEUGD
 Teamwedstrijdklas uitslagspelers resultaat
J1TOV 1 4BBart Koekkoek,  Jesper Paaijmans, Midas Albracht, Sietse Roest, Maxim v.d. Nieuwendijk 
 Team heeft geen wedstrijd deze week
SENIOREN
 Teamwedstrijdklas uitslagspelers resultaat

1

TOV 1 – Dordrecht 32H 3 – 2Michiel v.d. Klugt 1, Jan Does (inv) 1 + dubbel
Eindelijk winst geboekt in een spannende wedstrijd. In de eerste pot ging Michiel onderuit tegen Dortenaar René in 5 games. Daarna ging het ook mis voor invaller Jan (Ingrid is nog steeds in de lappenmand) want, kennelijk onder de indruk van de charmes van Sjoukje, werd het in de eerste game 1-11, maar Jan kwam redelijk terug maar toch in 4 games verlies tegen de Dortse schone.
Toen volgde het keerpunt want het dubbel werd in 3 games binnengesleept, waarna Michiel ook met zijn charmes ging werken en Sjoukje in drie games het nakijken gaf. De meeste spanning zat in de laatste partij van Jan tegen René en eigenlijk vertellen de cijfers het verhaal: 11-9, 9-11, 16-14, 12-10

2
Rijnsoever 5 – TOV 23J 3 – 2 Jan Does 1, Ruud Hoogeveen 1
Zowel Jan als Ruud wonnen van dezelfde tegenstander en verloren beiden van de ander Het dubbel bezorgde de winst voor de thuisclub.
Door deze uitslag staat het TOV team nu samen met Rijnsoever onderaan en VVV staat daar één punt boven. De komende wedstrijd wordt tegen de koploper, Play Fair gespeeld dus dat wordt een moeilijke klus. Daarna wacht VVV en dan zal er stevig op los gescoord moeten worden.

3
S’70 2 – TOV 3 4J  1 – 4 Chris Andree 2, Peter de Haas 1 + dubbel
 Voor de derde keer winst. Dat gaat dus wel lekker, maar er zijn hier en daar misschien nog wel wat beren op het pad.  (waarschijnlijk door de storing van de website geen inside commentaar van de hand van  Chris)
 

4

Rijnsoever 7 – TOV 45N  3 – 2 Rob Langelaan 1, Chantal de Haas 0 en winst in het dubbelspel
 Alleen Rob wist een van de opponenten te verschalken en samen wonnen ze moeizaam in 5 games het dubbel.
 

5

TOV 5 – ATTC 75M  2 – 3 Maaike Verkade 2, Ary Hoogeveen 0 
 Was het vorige week zo dat Ary twee keer won en Maaike niets. Deze keer was het andersom. In de eerste partij ging Ary er in 3 games van af, waarna Maaike de stond gelijk trok in even zovele games. Het dubbel ging ook naar ATTC en.. jawel in 3 games. Dat ging dus redelijk snel en toen Ary het daarna weer moest afleggen was dat in 4 games en was het dus 1-3 voor het team uit Alphen. Maaike wist de laatste wedstrijd op haar naam te schrijven eveneens ni 4 games
6TOV 6 – Docos 75L  2 – 3Patrick Vink 0, Richard v Egmond 2 
Jammer dat Patrick niet kon scoren in de wedstrijd tegen deze twee oudgedienden uit Leiden hij was er in de laatste partij heel dicht bij maar verloor in 5 games
 

7

Scylla 9 – TOV 76K  4 – 1 Martin Smits 1, Dick Verbeek 0
 Martin wist de eer te redden met zijn winstpartij maar verder was Scylla duidelijk de bovenliggende partij
 

8

TOV 8 – Vriendenschaar 7F  0 – 5 Arnold Geerlings 0 , Tom Braams 0
 Beiden hadden het gevoel dat er meer in gezeten had, geen winst maar dan toch zeker 1 of 2 punten voor ons. Maar ja, het pakt vaak anders uit en zo ook nu.

Programma komende week
De competitie ligt deze week eigenlijk stil. Er worden allen 2 uitgestelde wedstrijden gespeeld
DI 20 feb 20:00
TOV 4 – Reeuwijk 3
VR 23 feb 20:00
Scylla 13 – TOV 8