
Keek Op De Week
De weekbrief van TOV met overzicht van gespeelde wedstrijden in de afgelopen week, het programma voor de komende week en eventueel ook andere informatie.
Voordat we beginnen aan de gebruikelijke terugblik op de afgelopen week, wilde ik nog graag een paar puntjes onder jullie aandacht brengen:
Dubbeltoernooi: Alle senioren en de selectie van de junioren hebben van Derk van der Vecht e-mails ontvangen met uitnodiging voor het dubbel clubtoernooi dat op vrijdagavond 1 november gehouden zal worden. Schrijf in als je het nog niet gedaan hebt want…. vol is vol!
Verplaatsing wedstrijd jeugd: De wedstrijd TOV 1 – Scylla 4 is verplaatst van 19 oktober naar 7 december.
Barprijzen: De barprijzen zullen per 1 oktober worden aangepast, Zie het e-mail bericht dat deze week door het bestuur is verzonden
Vertraging levering nieuwe shirts: De leverancier van de shirts heeft ons geïnformeerd over een vertraging in de levering van de shirts. Dit is veroorzaakt door de hevige overstromingen in Polen waar de shirts worden gefabriceerd. Nadere informatie volgt.
| Week 39/2024. |
Keek Op De Week wordt mede mogelijk gemaakt door:

| Teamresultaten deze week |
Jeugd team 1 / klas 2 poule B
spelers: Bart Koekkoek, Maxim vd Nieuwendijk, Midas Albracht, Jesper Paymans en Sietse Roest.
Salamanders 3 – TOV 1 / uitslag 9 – 1 / punt:Bart
Na het verlies van Maxim in de eerste partij maakte Bart nog gelijk en leek nog van alles mogelijk, maar dat pakte anders uit zoals de eindstand aangeeft. Verder valt nog wel te zeggen dat Midas een partij in 5 games verloor en dat was ook het geval met het dubbelspel.
Het was dus wel een afgetekende nederlaag. Wat geen schande is, want ik herhaal nog maar eens, ons team speelde de vorige competitie nog 4e klas!
TOV staat samen met Salamanders op 14 punten, maar wel met een wedstrijd méér gespeeld.
Senioren team 1 / klas 3 poule J
spelers: Michiel vd Klugt, Ingrid Hoek, Lennart Ruigrok
Nieuwkoop 2 – TOV 1 / uitslag 5 – 0 punten: Michiel 2, Ingrid 2 + winst dubbel
Duidelijker kun je niet winnen. Winst was wel eens nodig want de voorgaande partijen waren niet geweldig. Intussen staan ze nu wel tweede met slechts 1 punt achter op Reeuwijk
Senioren team 2 / klas 3 poule K
spelers: Peter de Haas, Chris Andree, (invaller) Jan Does
Avanti 2 – TOV 2 / uitslag 4 – 1 punt: Jan 1
Voor 3 partijen waren 5 games nodig om tot een uitslag te komen. Slechts een keer in het voordeel van TOV, Het geeft wel weer dat de uitslag misschien een beetje geflatteerd was?
Senioren team 3 / klas 4 poule M
spelers: Ruud Hoogeveen, Jan Does
TOV 3 – Play Fair 4 / uitslag 4-1 / punten: Ruud 1, Jan 2 + winst dubbel.
Vrij eenvoudige overwinning twee keer in 4 games waaronder het dubbel. Verder alles in 3 games, ook de verliespartij van Ruud
Senioren team 4 / klas 5 poule N
spelers: Rob Langelaan, Chantal Haas, Sam vd Niet
TOV 4 – Scylla 7 / uitslag 5 – 0 punten: Chantal 2, Rob 2 + winst dubbel
Het team spelend naast team 3 kende ook weinig problemen, of het moet zijn dat Chantal tegen Dorine van Scylla 5 games nodig had en in de laatste game de winst met 13-11 naar haar toe trok.
Senioren team 5 / klas 5 poule L
spelers: Maaike Verkade, (Ary Hoogeveen), Invaller Martin Smits
De Treffers 4 – TOV 5 / uitslag 4 – 1 / punt: Maaike
Ondanks dat hij geen punten scoorde wel een verdienstelijk invalbeurt van Martin.
Lees het verslag van de hand van Martin in het GASTENBOEK
Senioren team 6 / klas 6 poule J
spelers: Okker Parlevliet, Martin Smits, Yvonne Leenheer
ATTC 3 – TOV 6 / uitslag 3 – 2 / punten: Yvonne 1, Martin 1.
Ook hier weer een verslag van Martin in het GASTENBOEK
Senioren team 7 / klas 7 poule F
spelers: Annette Geerlings, Tom Braams, Arnold Geerlings sr
TOV 7 uitslag 3 – 2 punten:
Team 7 had geen wedstrijd omdat het team van Reeuwijk was teruggetrokken
weekprogramma:
DI 01 okt 20:00 BARDIENST: Sam v.d. NIet
TOV 4 – De Treffers (R) 3
TOV 5 – Scylla 5
TOV 6 – Scylla 8
VR 04 okt 20:00
TOV 1 – Reeuwijk 1
Play Fair 5 – TOV 6
Scylla 12 – TOV 7
ATTC EVO Tech-XL 2 – TOV 2
Geen wedstrijd voor het jeugdteam
Groet Tom Braams