KODW 47

Deze week volsta ik met het vermelden van de standen van alle teams en de nog te spelen wedstrijden.

Hieruit kan je dan zelf je conclusies trekken.

Er zijn  sowieso geen verslagen dus doe ik er maar het zwijgen toe.

 

“Huishoudelijke” mededelingen
Bar-zaaldienst komende week:
Zaterdag 30 november: Jos de Kremer

Wijziging invalbeperkingen:
TOV 5: Ary Hoogeveen mag alleen in team 4 invallen als Max Pastoors dan ook speelt
TOV 5: Bert Sargentini mag niet invallen in team 4
TOV 4: Rob Langelaan mag niet invallen in team 5
wijzigingen op het competitie programma: geen

UITSLAGEN/COMMENTAAR WEEK 47  voor de game-uitslagen van alle wedstrijden ga naar TTapp… klik hier als je op TTap bent, kan je op het icoontje voor de datum klikken om op andere data te kijken.
SENIOREN TEAMS
  wedstrijd  klas  uitslag  spelers resultaat
TOV 1 – Salamanders 3  2 G   4 – 1  Michiel 1, Ingrid 2 + dubbel
STAND:
Docos 2
Rijnsoever 1
TOV 1
Pijnacker 2
Salamanders 3
Scylla 4
 

9 – 34
9 – 25
10 – 23
10 – 22
  9 – 19
  9 – 17

nog te spelen:
Salamanders – Scylla
Docos – Rijnsoever
Er degraderen 2 teams maar hieruit blijkt dus dat TOV niet kan degraderen.
TOV 2 – Kwiek 2  3 M  1 – 4   Jan  0, Ruud 1
stand
Kwiek 2
Reflex (L) 3
TOV 2
Scylla 5
Avanti 2
Docos 5
 

9 – 29
9 – 25
9 – 23
9 – 23
9 – 21
9 – 14

nog te spelen:
Scylla – Kwiek
Reflex – Docos
Avanti – TOV
Er degradeert 1 team dus TOV is veilig
Reeuwijk 2 – TOV 3  4 M    Peter, Chris 
stand
Spinmill 1
TOV 3
Docos 8
Vriendenschaar 6
Reeuwijk 2
S ’70 3
 

9 – 31
8 – 27
9 – 26
9 – 20
8 – 15
9 – 11

Doordat op de speeldag Peter op de fiets werd aangereden (linkerhand 6 hechtingen) is deze wedstrijd niet doorgegaan. Op dit moment is nog onduidelijk of, en zo ja wanneer, de wedstrijd kan worden ingehaald
nog te spelen:
TOV – Vriendenschaar
Reeuwijk – Docos
Spinmill – S’70
en eventueel: Reeuwijk – TOV
TOV 4 – Play Fair 2  5 L  2 – 3  Max 0 , Rob 1 + dubbel
stand:
Play Fair 2
ATTC Evo-Repro 7
Rijnsoever 4
TOV 4
ATTC Evo-Repro 11
Reflex (L) 7
 

9 – 33
9 – 32
9 – 25
9 – 22
9 – 14
9 – 9

nog te spelen:
ATTC 11 – Rijnsoever
Reflex – TOV
Play Fair – ATTC 7
Bovenin is het erg spannend. TOV is veilig.
Rijnsoever 5 – TOV 5  5 M  2 – 3  Ary 1, Maaike 1 + dubbel
stand:
Reflex (L) 8
TOV 5
Rijnsoever 5
Scylla 7
ATTC Evo-Repro 9
 

7 – 24
8 – 20
7 – 18
6 – 12
6 – 11

Nog te spelen:
Reflex – Scylla
Scylla – ATTC
ATTC – Rijnsoever
TOV is al uitgespeeld en veilig
TOV 6 – Rijnsoever 7  6 J  0 – 5
 Dick 0, Caroline 0 
stand:
Rijnsoever 7
De Treffers (R) 3
Scylla 9
Docos 13
TOV 6
Spinmill 2
 

9 – 33
9 – 31
9 – 26
9 – 22
9 – 12
9 – 11

nog te spelen:
Docos – Scylla
Spinmill – Rijnsoever
De Treffers – TOV
Die 5e plaats zullen ze wel vasthouden
Scylla 8 – TOV 7  6 I  4 – 1  Arnold 0, Tom 1
stand:
Scylla 8
Docos 11
Flamingo’s 3
ATTC Evo-Repro 13
ISV GOUDA 2
TOV 7
 

9 – 35
8 – 31
9 – 24
9 – 18
8 – 13
9 – 9

nog te spelen:
ISV Gouda – ATTC
Docos – Scylla
ISV Gouda – Docos
Flamingo’s – TOV
Zoals ik vorige weel al schreef:
de laatste plek hebben ze stevig in handen en zullen die niet  weggeven!
 JEUGD TEAM
TOV 1 – Scylla 5  3 B  7 – 3  Yelco 3, Bas 0, Florentin 3 + dubbel
stand:
Dordrecht 1
TOV 1
TOGB 4
Scylla 5
DOING 2
Papendrecht 1
 

9 – 69
9 – 60
9 – 54
9 – 36
9 – 26
9 – 24

nog te spelen:
TOV – DOING
Scylla – Papendrecht
Dordrecht – TOGB
Mee dan een 2e plaats zit er niet in. Maar toch een
goede prestatie

PROGRAMMA KOMENDE WEEK
DI 26 nov:
TOV 3 – Vriendenschaar 6
VR 29 nov
Avanti  2 – TOV 2
Reflex 7 – TOV 4
De Treffers 3 – TOV 6
Flamingo’s 3 – TOV 7

ZA 30 nov
Jeugd TOV 1 – Doing 2
BARDIENST:  JOS DE KREMER